Michał Łukasiewicz

RADCA PRAWNY, PARTNER 
m.lukasiewicz@lpkancelaria.pl
+ 48 663 836 008

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2012 r. wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

Radca prawny z doświadczeniem w doradztwie prawnym przedsiębiorstw, doskonale rozumiejący problematykę łączenia kwestii prawnych z biznesowymi. Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w  zakresie prawa gospodarczego i handlowego, w tym sporządzaniem i negocjacją umów stosowanych w obrocie gospodarczym. Specjalizuje się również w zagadnieniach związanych z podatkiem od towarów i usług oraz zapewnia wsparcie w sporach podatników z organami podatkowymi.

Włada językiem angielskim.

Patryk Piwowar

RADCA PRAWNY, PARTNER 

p.piwowar@lpkancelaria.pl
+ 48 600 584 063

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2012 r. wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.
Wspólnik kancelarii, radca prawny z kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, zdobywanym w krakowskich kancelariach prawnych, specjalizujących się w świadczeniu usług kompleksowego wsparcia w dziedzinie prawa spółek handlowych oraz procesów budowlanych. Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych, w tym praktycznym wsparciem w obszarze wyboru formy działalności gospodarczej, spraw rejestracyjnych oraz transakcji kapitałowych, jak również obsługą wszelkich prawnych zagadnień dotyczących nieruchomości.

Włada językiem hiszpańskim i angielskim.

Tomasz Ciałowicz

RADCA PRAWNY, Of Counsel 
biuro@lpkancelaria.pl
+ 48 664 491 562

Posiada wieloletnie doświadczenie oraz specjalizuje się w zakresie prawa zamówień publicznych, prawa energetycznego oraz doradztwa w procesach budowlanych. Zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji infrastrukturalnych – od uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach oraz decyzji budowlanych, przez przygotowanie postępowań przetargowych, opracowanie wzorów umów w oparciu o warunki kontraktowe FIDIC, po etap realizacyjny inwestycji, zakończony uzyskaniem pozwoleń zintegrowanych. Doradzał przy pierwszych w Polsce inwestycjach w zakresie termicznego przekształcania odpadów komunalnych oraz energetyki.

Od 2015 r. prowadzi wykłady z zakresu prawa zamówień publicznych dla aplikantów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie.

×
Phone number

Email address

Address info